dost ikna

24 Nisan 2000 (San Francisco) – İşinizin sağlıklı faaliyetleri için destek eksikliği ile kalmadınız mı? şehir genelinde pahalı kulüpte işe gitmeden önce egzersiz sıkmak için çalışıyor bıktınız mı? İşte Fitness bir öncelik içine yapım işletmenizi itelemek için nasıl; sayıları gücünü bulun. Yapmanız gereken ilk şey, gibi düşünen çalışanların ararlar olduğunu. Birlikte, insan kaynakları (İK) ya da faydaları departmanı için olgusu sunulmuştur Joan Bassing, Staywell, St. Paul bir sağlık yönetim şirketi, Minn bir program direktörü anlaşılacağı bir organize grup bir gıcırtılı tekerleğe göre genellikle daha güçlüdür.; çok üst için vur. Eğer üst yönetiminde fitness düşünen kişiyi bulmak ve davanızı yapabilir, Richard Pamuk, Doktora, Egzersiz Konseyi için bir egzersiz fizyolog ve sözcüsü diyor. İK departmanı gitmek için ilk yer, bir sempatik “yüksek-up” iken hızlı hareket eden şirket alabilirsiniz; gerçekler ve rakamlar ile kol. istatistikler ortaya çıkarmak ve alt satırında gücüne hitap ediyor. “Fitness merkezi açılması 2.000.000 $ mal zorunda değildir,” Kurt Atherton, Santa Clara Club One, Kaliforniya., Onun şirket fitness tesisleri ve sağlıklı yaşam programları kurar kurumsal operasyonlar başkan yardımcısı diyor. Küçük ama iyi donanımlı bir spor salonu (kabaca 4000 feet kare) kurmak için kadar az 600.000 $ mal olabilir.

de buna değer olacak şekilde çalışanların% 40 ila% 60 bunu kullanma olasılığı daha yüksek-up hatırlatın, Atherton, diyor. Ve şirket uzun vadede para kazandıracak söz emin olun: fitness programları kişi başına yarım gün ortalama hasta zaman kesmek, yılda, Mesleki Tıp Dergisi Eylül 1997 sayısında yayınlanan bir çalışma diyor. Ve onlar sağlık ve sağlık giderleri de düzeltin.

Örneğin, Omaha, Neb. merkezli Amerika Sağlık Konseyleri göre, Yolcusunun Şirketi yarar maliyetlerinde 146.000.000 $ bir tasarruf tutarında, sağlığın teşviki yatırılan her dolar için bir $ 3,40 getiri iddia ediyor. Tesisatçı çalışanlar da, daha verimli ve sadık: dergi Hekim ve Spor Hekimliği A Şubat 1999 raporu, işyeri egzersiz programları verimlilikte% 4 ila% 5 artış ve personel devir daha düşük bir oranda neden olduğunu buldular. Amerika Sağlık Konseyleri ve daha fazla istatistik Şantiye Sağlığın Teşviki Derneği kurun; Bir grup üyeliği için gidin. bünyesinde bir spor salonu ne olacak değilse şirket yerel bir spor salonunda bir şirket oranı arayacak eğer sormak. Birçok kulüp grupları için ilk birleştirme ücretleri feragat ve daha düşük aylık fiyat bilgisi fiyatları var. Ya da faydaları paketinin bir parçası olarak sağlık kulübü geri ödeme için lobi deneyin. Bazı şirketler bunları yapmayı tercih yerde böyle sağlıklı çabalar, doğru yılda sabit bir miktar ödeyecek; Bütün bunlardan başarısız olursa, sipariş almak-in. Bir eğitmen haftada ofisine birkaç gün gelmek için bir spor salonu gerekmez. Böyle noontime yoga ya da kilo eğitimi gibi, fitness sınıf için bir konferans salonu rezervasyonu hakkında İK departmanı konuşun. Aynı anda sınıfların değer birkaç hafta satın Birçok eğitmenler büyük gruplar için indirim teklif ya da.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …