Fitness: aktif kalma küçük çocuklar varsa

Hatta peopl; kim afte onları kaybedebilir onların sağlıklı alışkanlıklar yetişmek için çok kararlıyız; Çocukları var. Gençler size Barel o zaman bu kadar talep edebilir; Nefes, dursun fiziksel olarak aktif olmak için zaman var.

Bir koşu bandı ya da satın almak için gelemez; egzersiz bisikleti, bu atlama zamanı geldi. sevdiğiniz TV şovu t izleyin; süresi, daha hızlı gitmek olun. Ya da egzersiz yaparken bir kitap veya dergi okumak; egzersiz donanımları bütçeniz yoksa, bir egzersiz DVD deneyin; Eğer yerel kütüphanede ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. Ya da favorit izle; TV şovu, ip atlama germe egzersizleri yapmak, ya da yoga yaparken. Kullanım kutular o; el ağırlıkları olarak yiyecek. Ya da zekâ egzersiz deneyin; kauçuk boru veya direnç bantları; Bazı işleri gibi washin; onlar duymak yükseltmek çünkü pencere veya gibi orta aktivite zeminler-saymak; hızı ve daha hızlı nefes yapmak; inci koşma gibi, kalp atış hızınızı artırmak değil işleri için; Bunları yaparken vakum veya toz, bazı müzik ve dans açın.

Hom at; size bebeğinizin mide egzersizi yapmak; karın veya uyluk. Ya yukarı ve sırt üstü yatmak olarak aşağı bebeği kaldırın; Internet üzerinde veya th bu gibi diğer egzersizleri sürü bulabilirsiniz; kütüphane; müziği açın ve evin etrafında dans. childre; dans etmeyi seviyorum ve mutlu size katılacak; outsid Çocuklarınızı alın; Eğer bahçe iken. Eğer gerekirse bir gezginci veya oyun bahçesi kullanın.

Ama ther; Ekstra zaman bir sürü gerekmez aktif kalmak için yolu vardır. Sadece nee; hayatın diğer bölüme aktiviteyi nasıl çalıştığını anlamaya.

Her hafta dinç faaliyetin ılımlı ya da 1 ¼ saat ya 2 ½ saat yapmak istiyorum. Orta etkinlik tempolu yürüyüş ya da çekim sepet gibi şeyleri içerir. Dinç aktivite koşu, kros kayağı, o gibi şeyleri içerir; Bir basketbol oyun oynuyor.

Nasıl programınıza fiziksel aktiviteyi sığabilir?

genç bir çocuk olması kendiniz için size çok zaman bırakmaz. Bir aile olarak aktif hale getirmek için yolu vardır. Ya da Smal egzersiz alabilirsiniz; topakları. Gün boyunca yayılmış aktivite Üç 10 dakikalık süreleri jus vardır; bir 30 dakikalık bir süre kadar iyi. Size ve sizin için en uygun zamanı bulmak; aile.

Bu kendi ihtiyaçları ve kendi sağlığına bakmak için iyi bir zaman olduğunu; Bazı faaliyette Başlarken çocuğunuzun uyuklayan ya o ya da o ha sonra ise; gece yatağa gitti, sizin için en iyi çalışabilir.

Küçük çocukların uyanık ve aktif olduğunda, yo eğer daha kolay bulabilirsiniz; zaman küçük parçalar halinde fiziksel aktivite bölünürler. Anahtar o düşünmektir; yolları bu faaliyetin çocuğunuzun parçası yapmak için.

John Pope, MD – Pediatrik; Heather Chambliss, Doktora – Egzersiz Bilimi

4 Haziran 2014

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

senin spous ile paylaş bebek görevleri; Başka bir akraba ya da bir komşu. Bu şekilde, her zaman fo alırsınız; kendin; Eğer Hom dışında çalışıyorsanız; işyerinde ya da ileri geri giderken egzersiz; iş.