mali teşvikler işçi kilo kaybı teşvik yok

Robert Preidt tarafından

HealthDay Reporter

Çarşamba, Ocak 6, 2016 (HealthDay Haber) – çalışmıyor kilo obez çalışanların teşvik etmek anlamına Mali ödülleri, yeni bir çalışma bulur.

Birçok büyük ABD şirketleri sağlıklı yaşam tarzları benimsemeye ve aşırı pound döken işçileri ikna etmek azaltılmış sağlık sigortası primleri veya diğer mali teşvikler sunuyoruz, Pensilvanya Üniversitesi araştırmacıları söyledi.

Ama 197 obez çalışanların yaptıkları çalışmada daha yaratıcı teşvikler daha iyi davranış değişiklikleri neden olabileceği sonucuna varıldı.

ödül büyüklüğü tüm bu konularda bir karine çoğu zaman, gerçekte “Dr Kevin Volpp, Sağlık Teşvikler ve Davranış Ekonomisi. Penn Merkezi’nin müdürü”, teşvik sistemleri ne kadar iyi göre etkinliği değişir tasarlanmış, “diye bir üniversite haber bülteni açıkladı.

Katılımcılar işyeri sağlık programlarına kayıtlı ve yüzde 5 kilo kaybı hedefe verildi. Onlar rastgele kilo için herhangi bir mali teşvik ile bir kontrol grubuna ayrıldı, ya da üç programlarından birine her 550 $ değerinde bir ağırlık kaybı teşvik sunar.

programların iki sağlık sigortası primi indirimleri ve bir günlük piyango üçüncü özellikli katılımı sundu.

12 ay sonra, ortalama kilo kaybı önemli bir değişiklik dergi Sağlık İşleri Ocak sayısında yayımlanan araştırmaya göre, dört grupların herhangi gözlendi.

Büyük işverenlerin yüzde 80’inden fazlası, sağlığın teşviki için mali teşvikler kullanmak, pek çok kullanım sağlık sigortası primi ayarlamaları “Dr. Mitesh Patel, tıp ve sağlık yönetimi alanında asistan profesör. haber bülteninde” dedi, ancak bu teşvikler genellikle gecikmelidir ve onlar olmasa bile, onlar genellikle diğer kesintiler ve ödemeler ile birlikte paychecks gizlidir.

Patel ve arkadaşları bulgular işverenler bu çalışmada kullanılan 550 $ prim bazlı teşvikler test alternatifleri dikkate gerektiğini düşündürmektedir söyledi.

Volpp “bu durumda, prim ayarlamalar ağırlığı az etkisi vardı ve biz kullanılan piyango teşvikleri tartmak-ins sürekli nişan ve daha zorlu davranış değişikliğini yaptı. Işyeri ayarlarında yapmak zorunda tarafından kısıtlı bulundu.” Diye ekledi

Çalışmaya katılanların önemli kilo kaybı yaşamadı rağmen, hepsi teşvik programları etkisiz olduğu anlamına gelmez, araştırmacılar söyledi.

sağlıklı yaşam tarzları benimsemeye çalışanları teşvik etmek – ortalama işçi için yaklaşık 1.800 $ – genellikle denir Ekonomik Bakım Yasası, “Obamacare” altında şirketlerin sağlık sigortası primlerinin yüzde 30 kadar kullanabilirsiniz.

KAYNAK: Pennsylvania, haber bülteninde, 5 Ocak 2016 Üniversitesi

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …