Fitness rx zorluk: Nihai bacak

amaç, çok yakın Jeff ve Stefanee neredeyse tadabilirsiniz – ve onlar forgoing oldum bu çörek çok daha iyi tat olacak. Sadece iki ay daha bizim yearlong Spor Rx Mücadelesi kalır ve Jeff Kibler ve Stefanee Williams zamankinden daha zor çalışıyoruz. ölçekte numaralar tesisatçısı almak olarak egzersiz sert alıyorsanız, düşüyor ve vücutları gün tampon arıyoruz. en kendi ilerleme kontrol edelim.

Jeff Kibler

Yaş: 53

Ağırlık: 188 lbs.

Hedef: 170 lbs.

Jeff’in harcanan birkaç ay düşük ve orta-190s arasında teetering – onun kaslarını sıkma ve onun egzersiz özveri ile giysilerini gevşeterek, ama ölçekte sonuçları kadar rafa mücadele. Ama bu ay, elveda 190s platoya o dalgalar, 188 ağırlığında.

“Bu harika bir duygu!” Diyor. “Ben gerçekten bir sürü bu kez kaybettim, ve ben küçüldü ettik. Bütün elbiselerimi gevşek. Ben tamamen Mücadelesi ile işim bitti kadar beklemek düşündüm, çünkü yeni bir şey satın almadım. Ama diğer gün yanlışlıkla benim ortağın bir pantolon üzerine koydu. Onlar biraz rahat, ama sonra onlar 32-inç pantolon olduğunu fark çünkü ben endişelendim. Ben ne zaman hatırlamıyorum çünkü ben bir 32 giymedim. ”

Nasıl Jeff plato yendi mı? Zaten “dükkan çevre” bakkal – genellikle merkezde dış koridorlar ve en işlenen, daha az sağlıklı gıdalar meyve, sebze ve tam tahıllı gıdalar gibi sağlıklı öğeleri bulacaksınız. Ama o kısım yönetimi ile biraz yardıma ihtiyacı vardı.

“Ben miktarları hakkında ne yemek Jeff kesin kurallar verdi ve üç hafta boyunca onları izledikten sonra, nihayet o 190 mark kırdı,” eğitmen Michael Lin diyor. “Örneğin, tek bir yemek için onun karbonhidrat kısmı yarım yumruğunu daha büyük olmamalıdır. sebze kısımları çok daha büyük olabilir iken et, avucunun veya daha küçük boyutta olmalıdır -. sürece Topingler ya da pansuman yolunda çok yok gibi ”

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …