Ebeveynler için uygun bağlantı: şarj

Bir cep telefonu, iPod ya da pil gücü azaldığında, bunu şarj edin. Ayrıca vücudunuzun ŞARJ gerekir. Bunu yapmanın yolu dinlenme ve sağlıklı rahatlama ile.

birçok aile için olsa da, dinlenme, rahatlama ve uyku zamanı genellikle yol kenarına gidin. Birçok durumda, her iki ebeveynin iş ve çocuklar okul sonrası etkinlikler bulunmaktadır. Tüm kesintiler için hiçbir zaman kadar ekler, Ronda Gül-Kayser, Sanford Sağlık ile sertifikalı aile hayatı eğitimci diyor, ‘ın eğitim ortağı FIT.

Tabii ki uyku, genel sağlığın iyi olması için şarttır. HAREKET, YİYECEK ve MOOD: Ama FIT Platformunun diğer kısımlarını etkilemez, sadece nasıl alıyor mu zaman ŞARJ için?

David Ermer, MD, Sanford Sağlık ile çocuk psikiyatristi, bir örnek verir. “Ekran zaman – ve bu TV, bilgisayar, hatta manifatura var – tüm kesinti kaplıyor” diyor. . “Bu çok sağlıksız kadar egzersiz gider gibi etkinlik var – ve esenlik hatta duygusal insanlar, metin ve yerine birbirleriyle konuşurken tweet, bu yüzden o birlikte gider, hatta bazı sosyal izolasyon olduğunu düşünüyorum.

Gerisi biz etkileri almak yollarını öğrenmek için okumaya devam neyi ve ne kadar yediğimiz, enerji seviyesi ve bizim ruh ve duygular.

Hiç sabah giyin uykulu çocuk motive etmek için çalıştı? Sonra yorgun bir çocuk nasıl olabilir halsiz biliyorum. o çocuk uyku açığı korursa, o zor bütün gün taşımak için bulabilirsiniz.

yetişkin erkeklerin yeni bir küçük bir çalışma olasılığı erkekler var ne kadar uyku dayalı aktif olmak için ne kadar karşılaştırıldı. Sonuçlar gece onlar uyku sekiz saat kazanılmış vardı gün ile karşılaştırıldığında fiziksel olarak aktif olması için onları daha az muhtemel hale birkaç saat gösterdi.

Sadece sağduyu – biz daha yorgun, biz daha az muhtemel aktif enerji tüketmek istiyorum.

Biz bol uyku alamadım, bu bizim iştah etkiler. yetişkin çalışmalar uyku eksikliği ve iştahı azaltan hormon leptinin bir azalma arasında bir bağlantı olduğunu göstermiştir. Hatta uykusuzluk sadece bir gece sonra – Diğer çalışmalar yetersiz uyku yetişkinlerde yükselmeye hormon ghrelin seviyelerini neden olduğunu bulmuşlardır. Bu hormon iştahı artırır ve yüksek kalorili gıdalar daha cazip görünmesini sağlar.

Alt çizgi? Eğer daha kolay ve bütün aile sağlıklı bir diyet yemek için yapmak istiyorsanız, tüm ŞARJ gerekir. Ve bunu yapmak için en etkili yolu takip edebilirsiniz uyku zamanlamasını ayarlamak için olduğunu. FIT Platformu ve ağırlığı hakkında daha fazla bilgi için, FIT Bağlantı okuyun: Ağırlık Yönetimi.