düz göbek diyet incelemesi: ne yemek

yağ yiyin ve kilo. Bu Flat Belly Diet vaadi var.

Şimdi ince baskı için: yağ konularda tür. Plan zeytinyağı, fındık ve diğer bitkisel gıdalar almak tekli doymamış yağ, odaklanır.

Yazarlar Liz Vaccariello ve Cynthia Sass, MPH, RD, 32 gün içinde, 15 kiloya kadar kaybedebilir ve onların planını takip ederek göbek yağ damla iddia

İlk olarak, 1200 kalori her gün tüketen amaçlayan, dört gün boyunca şişkinlik hedef. Bu süre zarfında, herhangi bir gıda tuz ilave edemez ve kaçınmak gerekir

Ayrıca kitap çağıran zencefil kökü, salatalık, limon, nane yaprakları ile karıştırılır 2 litre su içmek gerekir “şımarık su.”

Bundan sonra, günde 1.600 kalori ile 4 hafta boyunca Akdeniz tarzı diyet. Menü Yunan Limon tavuk ve Kabak Maple Cheesecake gibi öğeleri içerir.

Diyet 4 gün sonra biraz gevşetir. Hala sık sık yemek ve tekli doymamış yağ içerir ve her gün tam kalori hedefi vurmak gerekir.

Sınırlamalar: İlk 4 gün çok kısıtlayıcı. Bundan sonra, her 4 saatte 400 kalori ve her yemek ile tekli doymamış yağ içermelidir. Bir meşgul veya öngörülemeyen program bu zorlu yapabilirsiniz.

Pişirme ve alışveriş: diyet fast-food siparişi için yemek tarifleri, atıştırmalıklar için fikirler ve ipuçları içerir.

gıdalar veya yemek paketlenmiş? gıda belirli markalar önerilir, ancak gerekli değildir.

In-kişi toplantıları? Yok hayır.

Egzersiz: Bu gerekli değil. Ama kitap diyet desteklemek için “düz göbek egzersiz” içerir.

Vejetaryenler ve veganlar: planı bu diyetler için çalışmak değiştirmelerin önerir.

Düşük tuz diyeti: Sen pişirmek şey tuz eklemek gerekiyordu. Sen hala ne kadar sodyum görmek için diğer gıdalar üzerindeki etiketi kontrol etmek gerekir.

Düşük yağlı diyet: Bu düşük yağlı diyet değil, yağ türü kalp -Sağlıklı olduğunu. Her öğünde tekli doymamış yağ yemek ve size bölümü böylece çok fazla kalori alamadım boyutları izlemek gerekir.

Maliyet: senin yiyecek dışında Yoktur. Zeytinyağı, fındık, avokado ve fatura için ekleyebilirsiniz. Sen diyet vurgulamak değil diğer gıdalar geri keserek kurtarabilir.

Destek: Kendi başına bu diyet yapmak.

Çalışıyor mu?

Şansını sadece 1.600 kalori bir gün yerseniz, kilo gidiyoruz vardır. Ama 32 gün içinde 15 lira kaybetme büyük bir streç.

Bunu yapmak ve yağ (su ağırlığı) kaybetmek için diyet her gün dışarı yaklaşık 1.600 kalori kesmek olurdu! Daha az yemek ve egzersiz artırarak bunu yapabilir, ama bu herkes sormak için bir çok şey.

Düz karın yol gidiyor diyet hakkında büyülü bir şey de var. Tekli doymamış yağlar karın yağ üzerinde herhangi bir özel etkisi yoktur. kalori keser ve size geri kalanı ile birlikte karın kaybı olacak ince kilo neden herhangi bir diyet.

Diyet ayrıca fasulye ve brokoli gibi lifli yiyecekler geri kesmek önerir. Evet, onlar gaz neden olabilir – Geçici şişkinlik belki de biraz onlara kullanılan değilseniz. Ancak bu gıdalar kilo vermek ve onu uzak tutmak için harika bir yolu vardır. Elyaf tok hissetmenize, böylece daha az yemek yardımcı olur.

Bu diyet sonuçta Akdeniz diyeti takip etmenizi alırsa, o zaman iyi bir şey. Bu bir kazanma stratejisi ve çoklu tıbbi çalışmalarda kilo kaybı ile bağlantılı olduğunu biri.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

doymuş yağ (et gibi hayvansal ürünlerde en sık bulundu tür) Çıkarma ve aşırıya kaçmadan tekli doymamış yağ ile değiştirilmesi kuşkusuz iyi bir şeydir. Bu düşük LDL “kötü” kolesterol ve kalp krizi ve felç olasılığını yardımcı olur. Bu yüzden diyabet, yüksek kan basıncı, yüksek kolesterol, ya da kalp hastalığı olan herkes için iyi bir yaklaşım var.

Plan vaat agresif kilo kaybı kaygı verici olduğunu ve esneklik kalori yoktur. Eğer diyabet varsa, sadece doktor gözetiminde bu diyet çalışmalıdır. Kan şekeri çok düşük düşmez, böylece kan şekeri izlemek ve ilaçlarını ayarlamak için birlikte yakın çalışma gerekir.

Son Söz

Eğer diyet büyük bir değişime hazır değilseniz, kilo kaybı için başka bir yere bakmak. Bu diyet kalori aşırı kesim yerine tiner cesareti terk etmek daha olasıdır. Eğer senin içinde var düşünüyorsanız, bunun için gitmek. Sadece uzun vadede daha ılımlı bir kilo kaybı planı ile yapıştırma için yerinde bir planı var.

KAYNAKLAR

Vaccariello, L. Flat Belly Diet! Rodale., 2008

Beslenme ve Diyetetik Akademisi.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …