kanepe patates için uygunluk

Eğer TiVo’ya bağımlısı mısınız? CSI bir bölüm kaçırmayın? başka bir futbol oyunu tıklayarak boğaz başparmak var mı?

TV sizin için görmek gerekir ise, bu egzersiz zaman oyulmuş izin kolaydır. Ama spor favori gösteriyor yukarıdaki demek zorunda değildir. Nasıl tüpün önünde bir egzersiz çalışma hakkında? Bazen bir zorunluluk ve – hatta fitness uzmanları TV izlerken egzersiz yararlı buluyorum.

Bob Prichard o egzersiz çok fazla zaman yok, Somax Sports, Tiburon, Kaliforniya. Bir eğitim tesisi müdürü olarak görevine ile çok meşgul. Bu yüzden o TV izlediğini zaman atlatmanın bir alışkanlık yaptı.

Ben oturma odasında kurulmuş bir koşu bandı var ve bir DVD ya da TV izlerken ben, tempolu, ancak rahat bir tempoda yürüyün, “diyor.” Bu şekilde, ben günlük egzersiz bir ila üç saat içinde olsun. (Sık sık vb golf turnuvaları, beyzbol oyunları, izle)

sürece bunu hissetmek için yeterince çalışıyoruz olarak – Kinesiologist Shari Feuz, Vancouver Aktif Yaşlanma Uluslararası Konseyi ile bir egzersiz danışmanı, Prichard’ın yaklaşımı iyi çalışabilir diyor.

“Bu yoğunluk yeterli olup olmadığını bir fitness merkezine haftada birkaç kez gidip fitness düzeyini yükseltmek değil oldukça mümkün olduğu gibi, TV önünde fitness düzeyini artırmak için kesinlikle mümkün,” Feuz diyor. Çoğumuz izlemek ne kadar televizyon göz önüne alındığında, aynı zamanda egzersiz kötü bir fikir değil. Kadınların yaklaşık 34 saat kadar rafa iken Çalışmalar, erkeklerin 29 saat televizyon izlerken bir hafta ortalama olduğunu göstermektedir. Bu bize bazı ekstra aktivite sığacak şekilde çok fazla zaman verir.

Bu en iyi multitasking olduğunu, TV karşısında fitness adanmış İşte Oprah var, “” başlıklı bir bölüm içerir Mare Petras, Simply Fitness yazarı, “diyor.

Biz bir all-ya hiç bir toplumuz, “Petras diyor.” Biz bir seferde bir saat egzersiz olamaz, eğer sayılmaz düşünüyorum. Ama bu doğru değil. Bu fitness ile ‘siyah veya beyaz’ olmak zorunda değildir. Her ekler.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …