Fitness: hayatınıza daha fazla aktivite ekleme

Eğer, daha aktif olsun tebrikler karar verdik! makin; Bu kararın sağlıklı bir kişi olma önemli bir ilk adımdır.

fit olmak, bakmak ve hissetmenizi sağlar senin iyi bir; Kalp krizi, tip 2 diyabet, yüksek tansiyon ve som riskini azaltır; kanserler; size mak yardımcı olabilir daha aktif olsun istiyorum neden bilmek; Bir değişiklik; Eğer reac küçük, kısa vadeli hedefleri ile başlayın; oldukça kolay. Bu Earl olduğunda yeni bir şey ayrılmamak için daha kolay; sık başarıları; Ailenizden ve arkadaşlarınızdan destek lon gidebilir; Eğer daha aktif hale başarı bulmak yardımcı doğru yolu. korkmayın t olmayın; onları do-ve yardım istemek için çalışıyoruz bildirin; Daha fazla aktivite sizi nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız; Başlamadan önce sağlık, bir sağlık kontrolü var. herhangi bir özel tavsiye izleyin sen; Doktor akıllı bir başlangıç ​​almak için size verir.

Hedeflerinizi belirleyin; Bir activit almak; ve bunun için hazırlık; engellerin düşünün; ge; diğerlerinden ve kendiniz dan destek.

Akılda bu önemli noktaları tutmak

Nasıl aktif alıyorum başlar?

Biz befor söylediğimiz gibi; Eğer çok çok hızlı atlamak eğer başarılı olasılığı değiliz. thi ise; bölümünde, bir exercis kurarken takip adımlar hakkında öğreneceksiniz; plan.

Ne zaman yo; Aktif almak isteyen için nedenleri hakkında net, sizi ayarlamak için zamanı geldi; gol.

uzun vadeli hedefiniz nedir? Uzun vadeli hedef birşeyler olduğu; Eğer 6 ila 12 ay içinde ulaşmak istiyorum. Örneğin, aktif bir kimse değil kim; tamam şimdi organize bir 5 kilometrelik yürüyüş giren bir amaca sahip olabilir; aylar.

Ne olursa olsun sizin hedef için seçim, uzmanlar tüm sınıfı; almak ve sağlıklı kalmak için bunlardan birini yaparak: 1

10 dakika o birkaç blok aktif olduğu gayet; Günün ve haftanın boyunca daha fazla. Ve birini veya her ikisini tür yapmak için seçebilirsiniz; faaliyet.

Eğer bu önerilere için amaç karar verirseniz, wha; Oraya yardımcı olacak kısa vadeli hedefleri nelerdir? Kısa vadeli hedefler ar; şeyler yarın ve sonraki gün yapmak istiyorum.

Örneğin, I; , Sen b başlayabilir her gün 30 dakika yürüyüş kadar inşa etmek istiyorum; sadece 10 dakika bir gün, bir kaç gün bir hafta yürüyüş. Bir hafta sonra, ayarlayabilirsiniz; Her gün sadece birkaç dakika ekleyerek veya size başka bir gün ekleyerek yeni hedefi; zamanlama.

Daha fazla abou oku; hedeflerin belirlenmesi.

İşte bazı hızlı ucu vardır; yaklaşık etkinlik hedefleri

Günün daha fazla aktivite uydurma fikirler için, inci bkz; topi; Fitness: Başlarken ve Active kalıyorum.

ge ne düşündüğünü şeyler olabilir için zaman ayırın; Başarınızın bir şekilde. Biz bu şeyler engelleri diyoruz. Ve düşünüp tarafından; Şimdi onlar hakkında, öncesinde de gerçekleşmesi halinde onlarla nasıl başa için planlayabilirsiniz; Daha fazla abou oku; Onlarla ilgili ne yapabilirim ortak engelleri ve.

İşte engelleri ile başa çıkmak için bazı ipuçları vardır

Size t yardımcı olabilir; Hedeflerinizi ve engelleri yazınız.

Ne kadar çok destek, o kadar kolay t; egzersiz.

Eğer aile üyeleri ho sevdiğimi söylemek; Eğer sağlıklı alıyorsanız, muhtemelen merdiven bağlıdır için motive olacak; ya da iş yerinde fazladan bir 10 dakika yürüyün.

Ve daha fazla destek ou var; Orada. Hatta teşvik için sorabilirsiniz. İşte tuvalet için bir kaç şey vardır; için

Yerel bir sağlık kulübünde veya telefon listeleri fitness profesyonel bulabilirsiniz. fitness uzmanları karar verirken, onlar eğitimli ve hangi sertifikalar sahip oldukları nasıl sorarlar. deneyim haline kontrol edin ve birkaç referanslar isteyin.

Destek her yerdedir. Sen sadece bunun için bakmak zorunda.

Sağlık ve İnsan Hizmetleri (2008) ABD Bölümü; Dünyada pek çok insan için 2008 Fiziksel Aktivite Kılavuzu (ODPH; Yayın No: U0036). Washington, DC: ABD Hükümeti Basımevi; Mevcut onlin; http://www.health.gov/paguidelines/guidelines/default.aspx.

E. Gregory Thompson, MD – İç Tıp Teknisyenliği; Heather Chambliss, Doktora – Egzersiz Bilimi

14 Kasım 2014

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

En az 2 ½ saat orta aktivitesi; bir hafta. Orta etkinlik tempolu yürüyüş, tempolu bisiklet, gibi şeyler anlamına gelir o; Çekim sepetleri. Ama sizi yükseltmek herhangi faaliyetler; Kalp hızı ve günlük işleri-can dahil edilmesi zor dahil nefes yapmak; en az 1 ¼ saat bir hafta boyunca kuvvetli aktivite. Güçlü etkinlik şey anlamına gelir; Hızlı, kros kayağı bisiklet, koşu ya da bir basketbol oyunu oynamak gibi; Daha hızlı nefes ve kalp bu tür o ile çok daha hızlı atıyor; aktivite.

Streç, nefes ve kaldırın. yapıyorsun düşünün; Üç alanda şeyler; esneklik, germe. al musunuz; yavaş yavaş uzanır. itmek veya streç sıçrama yok. Sen hissetmeniz gerekir; Değil, acıyı germek; Kalbin, akciğer, yürüyüş gibi aerobik egzersiz; ve kas ton; Kas kuvveti ve dayanıklılığı, güçlü kemikler için; kaslar

öğrenmek için kendinize sorular sorun ne; fiziksel aktivite tercihleri ​​ve tutumları vardır; Spor: Yo için sağ mısınız Faaliyetleri Seçimi; zevk veya yo düşünüyorum bir etkinlik seçin; hoşunuza gidebilecek. İstediğiniz bir şey yapıyor tutmak için daha olasıdır. Köpeği yürüt; Merdivenleri kullanın. Bazı bahçe yapmak; İpuçları: Aile İpuçları Active Başlarken: Hom Active Başlarken; th var emin olun; Doğru giyim ve dişli; abou öğrenin; fitness makineleri bir koşu bandı o gibi kullanabilir; merdiven tırmanıcı; Seni yapmak için doğru yolu öğrenin; etkinlik ve herhangi bir güvenlik kaygıları farkında olmak.

Bu şey, sto denemek için gayet normal olduğunu; o, ve sonra kendine kızgın olsun. Birçok kişi denemek ve önce tekrar deneyin; hedeflerine ulaşmak; Eğer vazgeçmek gibi hissediyorum, ENERG israf etmeyin; kendiniz hakkında kötü duygu. Ince değiştirmek isteyen nedeninizi unutmayın; ilerleme hakkında yapmış ve kendinize bir moral konuşması ve inci bir pat vermek ettik; Arka. Sonra yürüyüşe çıkmak gibi hissedebilir; Ne zaman vurmak; bariyer ve çoğu kişi destek-alırım. aile üyeleri ve arkadaş ile konuşun; Birisi size aktif olabilir ya da sizi teselli etmek istiyorsa görmek için. Eğer hav ise; Sağlığınızla ilgili kaygılar, sen gidiyorsun emin olmak için doktorunuzla konuşun; senin faaliyetleri güvenle; küçük ödülleri unutma. Bir şey t; Sağ birlikte hareket tutabilir için sabırsızlanıyoruz.

Yürümek ya da bir ortak ile faaliyetleri yapmak; Birisi size güveniyor olduğunu bilmek motive ediyor. o egzersiz ya da ne kadar geldin nasıl hissettiğini iyi O kişi size hatırlatabilir. Ve bu kişi bile o başardığını ne sizi motive edebilir; Arkadaş; ve aile büyük bir kaynak olabilir. Onlar sizinle egzersiz ya da yo teşvik edebilir; diyerek nasıl sana hayranım. ne kadar iyi egzersiz çünkü bakmak Arkadaşlar söyleyebilirim. onların cesaret sizin için büyük bir fark yarattığını aile ve arkadaşlar anlatmak için korkmayın; Sen katılabilir; sınıf veya egzersiz grubu. Bu gruplarda insanlar genellikle sam bazıları var; bariyerler var. Onlar egzersiz gibi hissetmiyorum zaman destek verebilir. Bir asansör gerektiğinde onlar moral olabilir; Bir online destek grubuna katılın. Ya da bir akıllı telefon spor uygulamasını kullanın. Birçok uygulamalar ücretsizdir ve onlar sizin ilerleme izlemenize yardımcı olabilir; giv; Kendinizi pozitif takviye. Kendinizi ödüllendirin! Yeni egzersiz giysiler satın sinemaya kendinizi almak veya yeni bir DVD’ye kendinizi ödüllendirin. Bu sizin hedeflerinize toplantı oldum kendinize hatırlatmak için ne gerekiyorsa yapın. Başarılı konum; Doktorunuz veya bir rutin planı yardımcı olabilir fitness profesyonel; ve uygun biçim ve tekniği öğrenmek. O ca; Eğer sağlık hedeflere doğru ilerlemeyi izlemek yardımcı olur.