bebek için vücudunuzun hazır olsun

Hamile olduğunuzda, vücudunuz 9 ay boyunca yapmak için çok önemli bir işi vardır. yakında bir bebek sahibi planlıyorsanız, sağlıklı bir bebek yumru için fiziksel olarak hazır olmak için şimdi bazı basit adımlar atabilirsiniz.

Eğer aşırı kilolu veya zayıf iseniz, hamile zor olabilir. Kilonuz yumurtalıkların her ay bir yumurta serbest, ya da yumurtlamak olup olmadığını etkiler. Ekstra lira da gestasyonel diyabet veya preeklampsi, yüksek tansiyon bir türü gibi gebelik sırasında bazı sağlık sorunları, sahip daha olası hale.

kaybedecek ya da bir bebek için denemeye başlamadan önce kilo varsa daha kolay hamile alabilir. Sağlıklı beslenin ve düzenli egzersiz yapın. Çok kilolu iseniz, yarısı boyutunda aşağı ince çalışırken dert etmeyin. hatta birkaç pound dökülme yardımcı olacaktır.

Prenatal vitaminler önemlidir. Ama sen hamile kalmadan önce onları alarak başlamak gerekir. Niye ya? Muhtemelen dışarı bulamazsınız çünkü bir süre özledim kadar sen hamilesin. Bebeğiniz büyümeye başladıktan sonra o hafta var. Eğer vitamin almak için bu kadar beklemek ederseniz, önemli koruma kaçırabilirsiniz.

Mide yanması relie için ipuçları; Sağlıklı Diapering: Temel; Hamileler için diş Ziyaretler

Günlük folik asit, en az 400 mikrogram al. Bu bebeğinizin beyin ve omurga doğum kusurları önlemeye yardımcı olur. Prenatal vitaminler de ikiniz için de iyi bir demir var. Bu bebeğinizin kasları büyümesine yardımcı olur ve vücudun çok az kırmızı kan hücreleri olduğunda, kansızlık önlenmesine yardımcı olur. Kalsiyum anne ve çocuğun kemikleri, kaslar, sinirler ve kalp için çok önemlidir.

Eğer herhangi bir takviyeleri alarak başlamadan önce olsa da, ne kadar sizin için doğru olanlar ve doktorunuza danışın.

Bazıları, pestisitler, çözücüler ve gübre gibi, zor hamile veya gebe sonra bebeğinize zarar verebilir için yapabilirsiniz. olanlar evde ve iş yerinde etrafınızda olabilecek hangi bazı düşünce verin. güvenli ve kaçınmalısınız ne nedir konusunda doktorunuzla konuşun. iş radyasyon, cıva, kurşun veya içeriyorsa, kendinizi koruyabilirsiniz nasıl işvereniniz sormak, ya da görevlerini değiştirebilirsiniz bakın.

Sağlıklı Yemek Tarifleri Eksi Heartbur; Germ itibaren Ailenizi Koruyun; İnkontinans utandım?