tekrar şekil alma

Hiç tekrar şekil alırsınız eğer hiç merak ettiniz mi? Aksiliklere bir yaralanma, iş yerinde bir krizi zamanı, ya da ailenizle birlikte yoğun bir zaman olsun, olur.

Her neyse, egzersiz vagon düşmüş ettik.

Bu hemen hemen herkes olur. Sen dayanıklılık yeniden ve bu sağlıklı, güçlü ve hatta biraz daha akıllıca dışarı gelebilir. Bu üç şey geliştirmek gerekir

1. Bir fitness gol. Otur ve ulaşmak istediğiniz bir hedef bulmalısınız. 1 mil veya 5 çalıştırmak istiyor musunuz? İki tur veya 20 Swim? Çevrenizde her dağ, ya da belki sadece o tepelik kaldırım tırmanın? Hedefinizi yazın ve önünüzde tutun. buzdolabı iyi bir yerdir. Yani masası.

2. Bir fitness planı. Şimdi bu hedefe ulaşmak için almak için gidiyoruz bebek adımlarını anlamaya. nasıl zaman harcamak nerede ve kiminle bak, ve size geri şekil almak için gereken zaman tanımak değişiklikleri yapmak için başlayın.

3. Fitness olanakları. Yaralı ve kurtarma yolda olduysan, senin güç ve dayanıklılık yeniden başlar egzersiz için yollar bulmak. Sen eliptik veya kürek makineleri, bisiklete binme, dans, yüzme, ya da kolay yürüyüş deneyebilirsiniz. Belki şimdi yoga ya da pilates başlama zamanı.

Eğer bir engel vurdu ve farklı bir yol bulmak gerektiğini kabul ediyorum. Bu yeni yaklaşımlar keşfetmek için bir şans.

Zihin. Eğer bir engel vurdu ve farklı bir yol bulmak gerektiğini kabul ediyorum. öz bakım ve fitness için yeni yaklaşımlar keşfetmek için bir şans olarak görüyorum.

Kaslar. Yavaş başlayın. Tabii, sen 2 ay önce 5 mil çalıştırmak mümkün, ama şu anda sadece bir tane çalıştırabilirsiniz. Yani birini çalıştırın ve yeniden inşa edeceğiz biliyorum. Güçlü kaslar, bağlar, tendonlar ve yaralanmayı önlemeye yardımcı beri bu aynı zamanda kuvvet eğitimi düşünmek için iyi bir zamandır. haftada iki kez kullanım ağırlıkları Amaç, ya da 25 itmek, 100 mekik, ya da başlamak için benzer egzersiz için ateş.

Ağız. Fitness sadece egzersiz ile ilgili değil, unutmayın. Bu toplam sağlık hakkında. vücudunuzu besleyici başka yolları üzerinde yoğunlaşmaktadır. Örneğin, daha fazla sebze yemek evde daha sık yemek ve çalışmak için sağlıklı ev yapımı öğle getirmek için bir hedef yapmak.

KAYNAK

Pamela Peeke, MD, MPH, FACP.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …